Magit, İzmir Güzelbahçe Koleji 1. Matematik Konferansında

MAGİT Derneği'mizin de destek verdiği ve MEV İzmir Güzelbahçe Kolejinin düzenlediği bu konferansta Matematik Eğitiminde GeoCebir (GeoGebra) Yazılımının Kullanımı hakkındaki iki paralel çalıştayımızı bu gün gerçekleştirmiş olduk.
Konferans açılışında Mev Vakfı kurucularından biri olan ve benimde lisans zamanımdaki Buca Eğitim Fakültesi dekanı olan Sayın Prof. Dr. A. Galip Karagözoğlu ve nazik eşini görme, sohbet etme fırsatını yakalamak benim için büyük bir mutluluk idi.
Bu Konferansın düzenlenmesinde büyük emeği olan Mev Kolejindeki değerli meslektaşım Bülent Alçın'a ve değerli öğretmen arkadaşlarımıza, bizleri kırmayıp hafta sonunu bizlere ayıran Buca eğitim fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Ayten Erduran Hocamıza katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.Çok güzel bir etkinliği hep beraber gerçekleştirmiş olduk. Bütün katılımcı öğretmen arkadaşlarımızı diğer çalıştaylarımız da tekrar görmek dileği ile herkese iyi hafta sonu tatiller dilerim. Uğur Çetinkaya / MAGİT Derneği Başkanı - İzmir Kız Lisesi Matematik Öğretmeni

Who's Online

16 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi