"Çamlaraltı Ortaokulu Kod Yazıyor" da Kurs2 sertifikaları alındı

(Etkinlik Albümümüz 15.01.2015) 1 ay boyunca okul dışındaki okul dersleri dışında vakit ayıran ve büyük bir gayret ile başarı gösteren Özel Çamlaraltı Ortakulunun 19 öğrencisi sertifikalarını aldılar. Kendilerini canı gönülden kutlarız. Salonda töreni izleyen diğer arkadaşları ilgi ile verilen bilgileri dinlediler. Çoğu öğrenci arkadaşları gibi kod yazabilaceklerini ifade etmelerini görmüş olmak MAGİT için çok büyük bir mutluluk oldu. Okulun değerli Matematik öğretmenlerinden "Türkiye Kod Yazıyor" gönüllü eğitimcimiz Özlem Pasinli Ataoğuz"na çok teşekkür eder Şubat tatilindeki uğraşacakları Kurs 3 aşaması için her bir katılımcı gencimize şimdiden başarılar dileriz. Uğur Çetinkaya / MAGİT Derneği Başkanı
 

"Güzelyalı Ortaokulu Kod Yazıyor" da ilk sertifikalar alındı :)

(Etkinlik Albümümüz 05.01.2015)Güzelyalı Ortaokulunda 1 ay boyunca uğraş veren öğrencilerimizden 8 öğrencimiz Kod Yazmada Kurs 2 yi başarı ile tamamladılar. Sertifikalarını alan öğrencilerimize Şubat tatilindeki uğraşacakları Kurs 3 aşaması için kendilerine şimdiden başarılar dileriz.
 

Özel Salihli Ortaokulu Kod Yazıyor

 (Etkinlik Albümü)Manisa Kod Yazıyor" MAGİT Gönüllü Eğitmeni Bahadır Furkan Sönmez arkadaşımızdan güzel bir mesaj daha geldi. Öğretmen arkadaşımız Öğrencilerinin Kod Yazma Etkinliklerinin çok güzel geçtiğini yakında sertifika almaya yakın öğrencileri olduğu haberini bizlere ulaştırdı. Bu çok sevindirici bir haberdi umarım bizde MAGİT olarak Sertifika verme törenlerine katılmak için zaman bulabiliriz.. Bahadır Furkan Sönmez ve öğrencilerini Öğretmenimin arkadaşımızı ve Özel Salihli Ortaokulu öğrencilerini bir kez daha kutlarız.
 

"İzmir Kod Yazıyor" Ekibimiz Bilim ve Sanat Merkezinde :)

(Etkinlik Albümümüz 09.12.2014) MEB- MAGİT "İzmir Kod Yazıyor" Etkinliğimizde  Sıdıka Aydemir Bilim ve Sanat Merkezinde İzmirli öğrenciler ile birlikteydik. Öğrencilerimiz oldukça becerikli idiler. Yazılım dünyasına çok çabuk uyum sağladılar kendilerini kutlarız. Kurumun Müdür Yardımcısı Hatice Güney ve Bilgisayar öğretmeni Öncel Özalp ile öğrencilerimizin gelişimlerini birlikte takip edeceğiz. Öğrencilerimize Kurs 2 aşamasında başarılar dileriz.
 

"İzmir Kod Yazıyor" Ekibimiz Güzelyalı Ortaokulu'n da :)

(Etkinlik Albümümüz 22.11.2014) MEB- MAGİT "İzmir Kod Yazıyor" Etkinliğimizde bu hafta sonu İzmir İlimizin Güzelyalı Ortaokulu öğrencileri ile birlikteydik. Bu sefer hem öğrencilerimiz hem de velilerimiz bizlerle beraberdi. Velilerimiz çocuklarının heyecanını birebir paylaştılar. Yazılım dünyasına girişleri çok güzeldi. Bundan sonra öğrencilerimizin gelişimini okulun değerli Fen Bilimleri öğretmenlerinden Lutfiye Kader ile birlikte takip edeceğiz. Öğrencilerimizin ilk kurs dönemini başarı ile bitirmeleri temennisi ile her bir katılımcı öğrencimize başarılar diler, Güzelyalı okul yönetimine de candan karşılamaları için teşekkür ederiz.
 

"İzmir Kod Yazıyor" Ekibimiz Özel Çamlaraltı Ortaokulu'nda :)

(Etkinlik Albümümüz 06.11.2014) MEB- MAGİT "İzmir Kod Yazıyor" Etkinliğimizde bu hafta Özel Çamlaraltı Ortaokulu öğrencileri ile birlikteydik. Öğrencilerimiz heyecanlı bir şekilde yazılım dünyasına ilk adımlarını atmış oldular. Her birini ilk aşamayı geçtikleri için kutlarız. Bundan sonra öğrencilerimizin gelişimini Okulun değerli matematik öğretmenlerinden Özlem Ataoğuz ile birlikte takip edeceğiz. Öğrencilerimizin 45 gün sonra ilk kurs dönemini başarı ile bitirmeleri temennisi ile her bir katılımcı öğrencimize başarılar dileriz
 

Özel Ege Ortaokulu Kod Yazıyor

(Etkinlik Albümümüz 15.10.2014 ) Çocuklarımız Kod Yazıyor ... MAGİT olarak "Türkiye Kod Yazıyor" etkinliğimize, diğer uygulama okulumuzdaki öğrencilerimizle devam ettik. Kod Yazıyor Gönüllüsü Okul Öğretmenimiz Aslı Çakır eşliğinde öğrencilerimiz İnternet tabanlı 1. Etap Eğitimlerini 13 Ekim 2014 - 11 Ocak 2015 tarihleri arasında alacaklar. "İzmir Kod Yazıyor" temsilcimiz Elif Balıkçı'ya bu günkü dersimizde sunduğu değerli katkılardan dolayı Etkinlik Düzenleme Kurulumuz adına teşekkür eder ve "Türkiye Kod Yazıyor" başvuru sayfamıza tüm öğretmen arkadaşlarımızı öğrencileri ile birlikte bekleriz. http://goo.gl/forms/4DM6qBUp63Saygılarımla. Uğur Çetinkaya- MAGİT Derneği Başkanı.
 

İzmir Kod Yazıyor Projesi Valilik Olurumuz

 

Hadi Arkadaşlar Kod Yazalım !

 
(Etkinlik Albümümüz:13.10.2014 ) Hacışakir Eczcıbaşı Ortaokulumuz Kod Yazmaya Başladı. Öğrencilerimiz İnternet Tabanlı Kod Yazma 1. Etap Eğitimlerini 13.10.2014-11.01.2015 tarihleri arasında alacaklar.İzmir  http://studio.code.org/hoc/1 tanıtım uygulamasını beğendi. Eğer sizde beğendiniz ise sizi Başvuru adresimiz olan http://goo.gl/forms/4DM6qBUp63 sayfamıza bekliyoruz./ Gönüllü Eğitmenleri ve Okullar Haritası:https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zm9HghyFtGFQ.kLT0TbN7sQ3I Hacışakir Ortaokul Kod Yazıyor /İZMİR (Uygulama okulu) Özel Ege Ortaokul Kod Yazıyor /İZMİR / (Uygulama Okulu) ve diğer katılımcı okullar...      
 

Türkiye Kod Yazıyor

Gönüllü Öğretmenler için  İnternet tabanlı Öğrenci Eğitimi