Katar Vakfı Eğitim Geliştirme Enstitüsü ile ön görüşmedeyiz / The meeting with Qatar Education Development Institute (06.08.2016)

Katar' da ki bugünkü son günümüz de Katar Vakfı Eğitim Geliştirme Enstitüsünun (EDI) Matematik Eğitimi başkanı sayın Mehdi Benchaabane ile birlikte idik. Enstitü ile Magit arasında işbirliği hakkında çok güzel bir görüşme imkanını yakaladık. Ağustos ayında Katar da çoğu memur tatilde idi. Enstitüsü müdürü bayan sayın Ghada Bou Zeineddine yerine tatiline ara verip bizimle görüşmeye geldiği için Sayın Mehdi Benchaabane' ye çok teşekkür ederiz. Ayrıca en kısa zamanda hem de eylül ayında planlama için bizleri Kapar'a  beklediklerini söylemiş olmaları bizleri çok sevindirdi. Bizler de kendilerini İzmir'e davet ettik. Katar Vakfı Eğitim Geliştirme Enstitüsü (EDI) ile Magit arasında iyi bir proje ortaklığının ufukta görünür olması bizleri mutlu etti. Umarız her iki kuruluş birlikte Matematik Eğitimi adına iyi gelişmelere vesile oluruz. Tekrardan sayın Mehdi Benchaabane' ye bizlere vakit ayırdığı için çok teşekkür ederiz.


On our last day in Qatar, we were with the Qatar Education Development Institute’s (EDI) head of Mathematics education, the esteemed Mehdi Benchaabane. We were able to have a very successful meeting on cooperation between the Institute and MAGIT. In August, most of the public servants of Qatar were on vacation. We would like to thank Mr. Mehdi Benchaabane for interrupting his vacation to meet us in place of the manager of the Institude Mrs. Ghada Bou Zeineddine. We were very glad to hear that they would like to host us in Qatar for further planning in September. We also invited them to Izmir. We are happy to see future cooperation in projects between Qatar Education Development Instittute (EDI) and MAGIT. We hope that together we will see good development in Mathematics Education. We thank Mr. Mehdi Benchaabane once more for having us.

 

 

 

 

Who's Online

15 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi